SEO Paketleri

Arama motorlarında yerinizi almaya hazır mısınız? Web sitenizi Google ve diğer arama motorlarında ön plana çıkarmak için yapmanız gereken SEO çalışmasıdır. Firmamız, SEO hizmetlerinde web sitenizi detaylı olarak inceleyerek “İç SEO” ve “Dış SEO” hizmetlerini en iyi şekilde vermektedir.

Site İçi Teknik Analiz
Anahtar Kelime Analizi
Rakip Analizi
İçerik ve İmaj Analizi
Meta Analizi ve Lİnk İnşaası
Kod Analizi

1998’den bu güne birçok firmaya SEO danışmanlığı veren firmamız, SEO alanında garantili Trafik ve Anahtar kelimelerde ilerleme garantisi vermektedir.

Markaların ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda stratejiler oluşturarak uzun vadeli ve sürdürülebilir başarıyı hedefliyoruz.

Web sitenizi ve markanızı büyütmek için aşağıda yer alan paketleri inceleyebilir, hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SEO PROJELERİNİ NASIL YÖNETİYORUZ?

Sizi Dinleriz

SEO ajansınız olarak, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi anlamak için şirket paydaşlarınızla bir toplantı yaparak bu toplantı doğrultusunda kararlar alıyori sürdürülebilir bir şekilde uygulamaya geçiriyoruz.

Strateji Oluştururuz

Pazar analizi ve potansiyel fırsatlarınızı belirliyor, tüm SEO çabalarımızın hedeflediğimiz noktaya gelmesini sağlamak için SEO stratejileri oluşturuyoruz. Sürdürülebilirliğini sağlıyoruz.

Detaylı Analiz Gerçekleştiririz

Rekabetçi konumunuzu ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak tüm verilerinizi topluyoruz, doğru analiz araçlarını kullanıyoruz.

Şeffaf Proje Yönetimi

SEO uzmanlarımız, her hafta proje yöneticilerinizle düzenli istişareler gerçekleştirerek, SEO projesinin ilerleyişi hakkında bilgilendirmede bulunuyor. Tüm süreçlerde birlikte ilerliyoruz.