Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi

Gara Hasan Cad. 21/3 Gümbet Bodrum adresinde mukim MEMBRA İLETİŞİM REKLAMCILIK BİLGİ TEKNOLOJİ DAN. VE TİC. A.Ş   kullanıcıların  www.membra.com  (“Websitesi”) üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, MEMBRA İLETİŞİM REKLAMCILIK BİLGİ TEKNOLOJİ DAN. VE TİC. A.Ş   ile paylaşımına izin vermektedir.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi, bebek/çocuk yaşı gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. MEMBRA İLETİŞİM REKLAMCILIK BİLGİ TEKNOLOJİ DAN. VE TİC. A.Ş   , alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermez! Membra’ya verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.

MEMBRA İLETİŞİM REKLAMCILIK BİLGİ TEKNOLOJİ DAN. VE TİC. A.Ş ., Kullanıcının kendisine bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabilir. Kullanıcı, MEMBRA İLETİŞİM REKLAMCILIK BİLGİ TEKNOLOJİ DAN. VE TİC. A.Şnin, bildirdiği iletişim adreslerine çeşitli ilan, duyuru ve bilgilendirmeler yapabileceğini, e-posta ve SMS gönderebileceğini ve diğer iletişim yolları ile bildirim yapabileceğine peşinen onay vermiştir.

Kullanıcı işbu bildirimleri almaktan vazgeçmesi halinde, MEMBRA İLETİŞİM REKLAMCILIK BİLGİ TEKNOLOJİ DAN. VE TİC. A.Ş  Müşteri Hizmetlerine talebini iletebilecektir. Kullanıcı, www.adanzye.com e-posta bülteni üyeliğinden ayrılmak için MEMBRA İLETİŞİM REKLAMCILIK BİLGİ TEKNOLOJİ DAN. VE TİC. A.Ş ‘nin gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilecektir. SMS üyeliğinden ayrılmak içinse, üye girişi yapılarak “Hesabım” sayfasındaki bülten ayarları kısmı kullanılabilecektir.

MEMBRA İLETİŞİM REKLAMCILIK BİLGİ TEKNOLOJİ DAN. VE TİC. A.Ş  , kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve sadece bu çalışmaların yapılması amacıyla bilginiz dahilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

MEMBRA İLETİŞİM REKLAMCILIK BİLGİ TEKNOLOJİ DAN. VE TİC. A.Ş .’ye ait www.membra.com alan adı altında yayınlanan site, Cloudflare 256 bit SSL sertifikasına sahip olup, müşteri bilgileri güvenli şekilde iletilmektedir.

Her kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır. Bu gizlilik ilkelerini ya da Kullanıcı Sözleşmesi hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayınız.