Hakkımızda

Membra A.Ş. olarak, internet ve intranet projeleri, web tasarımı, web yazılımı (portal yönetimi, e-ticaret, sanal mağaza kurulumu ve yönetimi), arama motorları optimizasyonu (SEO) konularında 1998'den bugüne müşterilerimize danışman bir kimlikle hizmet vermekteyiz.

Türkiye'nin genç internet sektöründe, deneyimli ve en eski firmalar arasında yer alan Membra A.Ş., bugüne dek, sektörün en eski ve güçlü firmaları ile işbirlikleri ve çözüm ortaklıkları yapmış, gücünü bu işbirlikleri ile arttırmıştır. Sektörde pek çok ilke imza atmış olan Membra, 1998 yılında Türkiye’nin ilk portallarından AdanZye.com’u, 1999 yılında, ilk sesli sohbet ve ilk resimli sohbet sitelerini yayınlamıştır. Yine 1999 yılında ilk wap sitelerinden birini yayına sokmuş ve Superonline’ın wap sitesini yapmış, 2007 yılına dek Superonline kategorik dizinini yönetmiştir.

1998 yılında İstanbul'da kurulmuş olan firmamızın merkezi, zaman ve mekandan bağımsız işimizin bize tanıdığı bu olanakla, 2011'den bu yana Bodrum'a taşınmıştır. Kuruluşundan bu yana, yüzlerce web tabanlı başarılı projeye imza atmış olan firmamızın en büyük gurur kaynağı, ilk müşterilerimiz de dahil olmak üzere, sürdürdüğümüz ve artık dostluğa dönüşen, kimi 16 yılını dolduran ve devam etmekte olan uzun iş birlikteliklerimizdir.

Hizmetlerinin başarısına ve geleceğine bizi ortak eden tüm müşterilerimize teşekkür ediyor, samimi, güvenilir ve uzun soluklu işbirlikleri ile, daha nice başarılı projeye adım atmak üzere, internet ya da intranet projelerinde, planlama, uygulama ve teknik danışmanlık ihtiyacında olan kuruluşları bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Saygılarımızla,
Membra A.Ş.

YÖNETİCİLERİMİZ